Ballagás a Szent Imre Katolikus Óvodában
„Kicsik voltunk, nagyok leszünk,
Hívogat az iskola,
De téged, szép óvodánk,
Nem felejtünk el soha.” (Csanádi Imre)
Fotók: Czakó Gergely fotográfus















„Kicsik voltunk, nagyok leszünk,
Hívogat az iskola,
De téged, szép óvodánk,
Nem felejtünk el soha.” (Csanádi Imre)
Fotók: Czakó Gergely fotográfus














