Karácsonyi ünnepségek

December utolsó hete bővelkedett programokban. Szülő, gyermek és az óvoda minden munkatársa nevében mondhatom mozgalmas héten vagyunk túl. Kicsit fáradtan, de szeretettel szívünkben várjuk majd a Karácsonyt és az új esztendőt.

2019.12.18-án egy közös karácsonyi műsorral zártuk az idei évet. A műsort óvodásain nyitották meg, Leányvári Lilla versével. majd furuly, angyaltánc következett. A közönség soraiban szülőket, testvéreket köszönthettünk. A műsor második felében a Szent Imre Katolikus Általános Iskola diákjai örvendeztettek meg minket egy Betlehemes előadással. Nagy szeretettel fogadtuk a hozzánk érkező negyedik osztályosokat, akik közül sokan volt óvodásaink voltak. Büszkén vezették körbe társaikat a műsor után és kis idegenvezetőként kalauzolták őket, látogatást téve a csoportokba. A

%d blogger ezt szereti: